Rejobs

Fotovoltaika - manažer komerčních instalací

Přidejte se k 25energy s.r.o. jako manažer komerčních instalací v Praze - Smíchov. Zkušená česká firma s vlastním týmem profesionálů v oblasti fotovoltaiky hledá spolehlivého manažera pro projektové řízení elektráren.

25energy s.r.o.
Praha, Česká republika  UTC+01:00   Hybridní   Plný úvazek   11-50   Před 16 dny

Jsme zkušená česká firma s vlastním týmem profesionálů s know-how v oblasti fotovoltaiky od projektů po realizaci. Integrujeme nové technologie v oboru obnovitelných zdrojů do reálných projektů. Věnujeme se jak VIP rezidenčním instalacím tak firemním a investičním projektům. Hlavní důraz klademe na kvalitu odvedené práce. Vybíráme si ty nejkvalitnější produkty, zastupujeme výrobce panelů AIKO a podílíme se na vývoji titanových baterií titron.cz.

Do sekce komerčních a investičních instalací hledáme spolehlivého manažera, který bude mít na starost projektové řízení realizace elektráren. Znalost fotovoltaiky není zcela nutná, zásadní je zkušenost s vedením realizací a schopnost věci dotahovat do cíle.

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace stavby komerčních a investičních elektráren
  • Managment realizačního týmu
  • Spolupráce se všemi kolegy napříč firmou
  • Pečlivá příprava jednotlivých fází stavby
  • Tvorba harmonogramů a kontrola rozpočtů
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Komunikace s investory
  • Zajištění stavební administrativy - stavební deníky apod.
  • Studium legislativních požadavků pro připojení elektráren k distribuční síti

Očekáváme

  • Zkušenost s projektovým řízením realizace stavby
  • Schopnost vést a koordinovat realizační tým
  • Schopnost jednat s investory i montéry
  • Týmovou práci a technické myšlení
  • Velkou míru samostatnosti v rozhodování
  • Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro detail a efektivitu
  • Ochota "obout holínky", nejen počítač
  • Zkušenost s fotovoltaikou je výhodou, ale není podmínkou
  • Vzdělání elektro technického směru je podmínkou

Nabízíme

  • Mladý nadšený a přátelský kolektiv
  • Výzvu v podobě velkých projektů a neprošlapaných technologických cest (trackery, bateriová úložiště, agrovoltaika ...)
  • Vlastní inovativní přístupy jsou vítány
  • Školení v technologiích a legislativě
  • Možnost opřít se o náš tým zkušených odborníků
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Férové jednání
  • Možnost kariérního růstu
  • Spolupráce na plný úvazek, případně na IČO
  • Homeoffice po zapracování
  • Práce na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon a notebook
  • Firemní vůz i pro soukromé účely

Ano, mám zájem!

Nabídka je neaktuální?

Prosím, dejte 25energy s.r.o. vědět, že jste našli tuto práci na Rejobs. To nám pomůže růst a zprostředkovat práci v obnovitelné energetice více lidem jako jste Vy!

Jak jste propojeni přes LinkedIn

Zobrazit spojení

Podívejte se na své kontakty ve společnosti 25energy s.r.o. na LinkedIn a využijte svou síť při kontaktu s tímto zaměstnavatelem.

O této roli

May 02, 2024

Plný úvazek

Firma

Oct 29, 2024

Hybridní

Praha, Česká republika

Mid-Level

UTC+01:00

Sdílejte s přáteli

Pomozte Vašim přátelům najít si dobré zaměstnání s pozitivním dopadem na celou společnost i zeměkouli.

Sdílejte tuto pracovní příležitost - Fotovoltaika - manažer komerčních instalací - se svými přáteli a pomozte jim najít kariéru, na kterou mohou být hrdí.