Rejobs

PROJEKTANT/KA ELEKTRO

Přidejte se k Greenbuddies, s.r.o. jako PROJEKTANT/KA ELEKTRO v Hradci Králové. Projektujte FVE elektrárny a nabíjecí stanice v inovativním týmu. Plat 45 000 ‍–‍ 65 000 Kč.

Greenbuddies
Hradec Králové, Česká republika  UTC+01:00   On-site   Plný úvazek   51-100   CZK 45k–65k   Před 4 dny

Greenbuddies Group tvoří:

  • Greenbuddies, s.r.o., která je významným hráčem v oblasti výstavby solárních elektráren v Německu, Holandsku a v dalších zemích západní Evropy včetně České republiky
  • Greenbuddies Charging, s.r.o., která nabízí řešení v oblasti dobíjení elektromobilů a výstavby solárních carportů
  • Greenbuddies Energy CZ, s.r.o., která vyhledává a rozvíjí projekty výstavby nových solárních elektráren
  • Greenbuddies Consulting, s.r.o., která poskytuje specializované poradenské služby v oblasti přípravy projektů k realizaci

Skupina zaměstnává na stavbách v Evropě takřka 350 lidí; v centrále máme expertízu 100 špičkových odborníků nejen v solární energetice.

Náplň práce

  • Tvorba výkresů, jednopólových schémat, rozvaděčů (silových i komunikačních)
  • Tvorba technické dokumentace pro stavební povolení a pro realizaci
  • Technické obhlídky potenciálních FVE
  • Komunikace s DSO a zapracování požadavků na připojení FVE
  • Návrh připojení do stávajících rozvodů klienta (NN i VN)
  • Optimalizace výrobny, výběr vhodných technických komponent, nejen FVE ale i nabíječek a baterií

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s významným postavením na trhu v atraktivním oboru obnovitelných zdrojů
  • Nadstandardní ohodnocení s motivační složkou
  • Notebook, telefon i pro soukromé využití
  • Profesionální a přátelský management společnosti
  • Podnětné prostředí kanceláře s kolegy, kteří Tě v tom nenechají
  • Zajímavou práci s možností podílet se na projektech v zahraničí a využít cizí jazyk
  • Možnost pracovat částečně z home-office po zapracování
  • Práci na ŽL nebo HPP
  • Teambuildingy v zahraničí, společné akce, firemní snídaně
  • Benefitní systém cafeterie
  • Multisport kartu
  • Vánoční dovolenou až 5 dní nad rámec zákonné dovolené

Požadavky

  • Elektrovzdělání SŠ nebo VŠ
  • Praxe s projektováním alespoň 1 rok
  • Zkušenosti s návrhy FVE velkou výhodou
  • Znalost AJ/NJ velkou výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • Orientace v technických normách a v legislativě je výhodou
  • Uvítáme znalost práce v AutoCAD nebo Eplan, PVsol, PVsyst

Jak jste propojeni přes LinkedIn

Zobrazit spojení

Podívejte se na své kontakty ve společnosti Greenbuddies na LinkedIn a využijte svou síť při kontaktu s tímto zaměstnavatelem.

Ano, mám zájem!

Nabídka je neaktuální?

Prosím, dejte Greenbuddies vědět, že jste našli tuto práci na Rejobs. To nám pomůže růst a zprostředkovat práci v obnovitelné energetice více lidem jako jste Vy!

O této roli

Jul 01, 2024

Plný úvazek

Firma

Dec 26, 2024

On-site

CZK 45k–65k

Hradec Králové, Česká republika

1-2 years

UTC+01:00