Rejobs

Elektrikář pro FVE

Servis obnovitelných zdrojů, koordinace práce v ČR a SR, finanční ohodnocení, benefity. Elektrikářská pozice s manuální zručností.

Chceš práci, při které se rozhodně nebudeš nudit? Chceš poznávat nejnovější technologie v energetice? Zajímá Tě víc? Tak čti dál.

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • efektivní servisní práce na zakázkách
  • koordinace preventivních servisních prací a běžné údržby
  • koordinace odstraňování závad a havárií
  • působnost v rámci ČR a SR
  • servis obnovitelných zdrojů (FVE, HFVE)

Co od Tebe požadujeme?

  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • manuální zručnost
  • odolnost vůči stresu
  • vyhláška §50 podmínkou
  • praxe v oboru - výhodou
  • platný svářečský průkaz - výhodou

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zodpovědnou a samostatnou pozici
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (bonusy/prémie, příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívání, vzdělávací systém, akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky – grilování, dětský den)

Job expired?

Please let ENERGO NWT s.r.o. know you found this job on Rejobs. This will help us grow and get more people to work on renewable energy!

About the role

Feb 05, 2024

Full Time

Company

Aug 03, 2024

On-site

Zlín - Prštné, Czech Republic

Odborné vyučení bez maturity

UTC+01:00

The stakes are high, and the time for talk has passed. Now is the time for action. Help a friend accelerate the shift to a sustainable future.

Share this job - Elektrikář pro FVE - with your folks, and help them find a career to be proud of.