Rejobs

Osobní obchodník - solární elektrárny

Slunsola SE hledá obchodníky pro fotovoltaické elektrárny a LFP baterie. Nabízí skvělé finanční ohodnocení a možnost práce ve vašem regionu.

Slunsola
Slunsola
Středočeský kraj, Czech Republic  UTC+01:00   Flexible   Full Time   11-50   CZK 60k–150k   24 days ago

Naše společnost Slunsola SE nabízí fotovoltaické elektrárny a LFP baterie pro efektivní využití obnovitelných zdrojů energie. Pro naše obchodní oddělení hledáme šikovné obchodníky se zájmem o moderní energetiku.

Co budete dělat?

  • Budete vytvářet nabídky na dodávku fotovoltaických elektráren na klíč pro zákazníky poptávající tyto naše produkty a služby a vyhledávat další příležitosti pro uplatnění našich produktů a služeb na trhu ve vašem okolí.
  • Budete zodpovídat za řádný výběr a návrh optimálního řešení pro zákazníka, za získání všech potřebných údajů pro uzavření smlouvy a následný hladký průběh žádostí u distributorů elektrické energie, poskytovatelů dotací či ve stavebním řízení.
  • Budete přímo komunikovat se zákazníkem formou osobních návštěv, prostřednictvím videokonference, telefonu a e-mailu.

Co očekáváme?

  • schopnost reprezentativní komunikace se zákazníkem
  • prodejní schopnosti – poradenský prodej na základě odborných znalostí obchodníka
  • zkušenosti s prodejem FVE výhodou
  • základní všeobecný přehled v oboru pozemní stavby – bytová výstavba a elektrotechnika
  • počítačové dovednosti (práce v CRM, MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • živnostenské oprávnění

Co nabízíme?

  • skvělé finanční ohodnocení – podíl na vytvořeném obratu 4 – 6 % (obvykle 60 000 – 150 000 Kč)
  • kompletní zaškolení (2 měsíce školení a praxe v naší centrále v Praze – při prokázání zkušeností s úspěšným prodejem FVE možnost zkrácení školení)
  • po zaškolení možnost práce ve vašem regionu
  • stálá podpora obchodního, technického a administrativního oddělení

Benefity

  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Provize z prodeje
  • Možnost občasné práce z domova

Job expired?

Please let Slunsola know you found this job on Rejobs. This will help us grow and get more people to work on renewable energy!

About the role

Feb 05, 2024

Full Time

Company

Aug 03, 2024

Flexible

CZK 60k–150k

Středočeský kraj, Czech Republic

Mid Level

UTC+01:00

The stakes are high, and the time for talk has passed. Now is the time for action. Help a friend accelerate the shift to a sustainable future.

Share this job - Osobní obchodník - solární elektrárny - with your folks, and help them find a career to be proud of.