Rejobs

PROJEKTANT/KA ELEKTRO

Přidejte se k Greenbuddies, s.r.o. jako PROJEKTANT/KA ELEKTRO v Hradci Králové. Projektujte FVE elektrárny a nabíjecí stanice v inovativním týmu. Plat 45 000 ‍–‍ 65 000 Kč.

Greenbuddies
Hradec Králové, Czech Republic  UTC+01:00   On-site   Full Time   51-100   CZK 45k–65k   4 days ago

Greenbuddies Group tvoří:

  • Greenbuddies, s.r.o., která je významným hráčem v oblasti výstavby solárních elektráren v Německu, Holandsku a v dalších zemích západní Evropy včetně České republiky
  • Greenbuddies Charging, s.r.o., která nabízí řešení v oblasti dobíjení elektromobilů a výstavby solárních carportů
  • Greenbuddies Energy CZ, s.r.o., která vyhledává a rozvíjí projekty výstavby nových solárních elektráren
  • Greenbuddies Consulting, s.r.o., která poskytuje specializované poradenské služby v oblasti přípravy projektů k realizaci

Skupina zaměstnává na stavbách v Evropě takřka 350 lidí; v centrále máme expertízu 100 špičkových odborníků nejen v solární energetice.

Náplň práce

  • Tvorba výkresů, jednopólových schémat, rozvaděčů (silových i komunikačních)
  • Tvorba technické dokumentace pro stavební povolení a pro realizaci
  • Technické obhlídky potenciálních FVE
  • Komunikace s DSO a zapracování požadavků na připojení FVE
  • Návrh připojení do stávajících rozvodů klienta (NN i VN)
  • Optimalizace výrobny, výběr vhodných technických komponent, nejen FVE ale i nabíječek a baterií

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s významným postavením na trhu v atraktivním oboru obnovitelných zdrojů
  • Nadstandardní ohodnocení s motivační složkou
  • Notebook, telefon i pro soukromé využití
  • Profesionální a přátelský management společnosti
  • Podnětné prostředí kanceláře s kolegy, kteří Tě v tom nenechají
  • Zajímavou práci s možností podílet se na projektech v zahraničí a využít cizí jazyk
  • Možnost pracovat částečně z home-office po zapracování
  • Práci na ŽL nebo HPP
  • Teambuildingy v zahraničí, společné akce, firemní snídaně
  • Benefitní systém cafeterie
  • Multisport kartu
  • Vánoční dovolenou až 5 dní nad rámec zákonné dovolené

Požadavky

  • Elektrovzdělání SŠ nebo VŠ
  • Praxe s projektováním alespoň 1 rok
  • Zkušenosti s návrhy FVE velkou výhodou
  • Znalost AJ/NJ velkou výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • Orientace v technických normách a v legislativě je výhodou
  • Uvítáme znalost práce v AutoCAD nebo Eplan, PVsol, PVsyst

Discover how you’re connected

View connections

See your contacts at Greenbuddies on LinkedIn to leverage your network in applying for this position.

Job expired?

Please let Greenbuddies know you found this job on Rejobs. This will help us grow and get more people to work on renewable energy!

About the role

Jul 01, 2024

Full Time

Company

Dec 26, 2024

On-site

CZK 45k–65k

Hradec Králové, Czech Republic

1-2 years

UTC+01:00